Day 8 - Život na hraně

9. dubna 2018 v 4:30 | Radek J. Kašpar
Píšu vám ve čtyři ráno. S vědomím toho, že jsem zapomněl, se snažím napravit svou chybu. S litrem vína v sobě.

Byl jsem včera večer za bójfrendem. Měli jakýsi teambuilding kousek ode mě, asi 30 km. Tak jsem ho jel navštívit. Dovezl jsem jemu a jeho kámošce cigára. Než jsem vyrazil směr Nové Město na Moravě, jel jsem ještě natankovat do Poličky na benzínku, kde pracuju. Jenže to malé Twingo se mi pěkně pomstilo. Uzávěr od nádrže se nechtěl otevřít ani zavřít, pomáhal mi s tím nějaký chlap, který tam zrovna byl a opožděně mu tímto posílám své díky a poklony. Víte, ten uzávěr od nádrže je na klíč od auta, který se mi v něm zasekl, takže jsme ho z něj tahali jako v pohádce o veliké řepě. Naštěstí se nakonec podařilo klíč z toho verglu vytáhnout a já mohl po zaplacení pohonných hmot a nákupu kuřiva spokojeně odjet. Vynervenej a zhuntovanej. Taky jsem tomu krámu věnoval pár kopanců do pneumatik, aby se neřeklo.

Po tomto traumatizujícím zážitku jsem tedy vyrazil směr Bobrová, asi 6 km za Novým Městem na Moravě. Svého milého jsme viděl moc rád a konečně taky někde jinde než v Brně. Naše loučení trvalo snad věčnost a když jsem ve svém prskoletu odjížděl od penzionu, kde se jejich akce konala, snažil se ještě běžet za mnou, což bylo velice romantické a připomínalo to všechny možné záběry ze známých laciných romanťáků, které existují. Ale i přesto to bylo velmi emotivní a dechberoucí.

Projezdil jsem tedy kousek Vysočiny křížem krážem a domů jsme přijel asi kolem jedné. Souběžně se mnou se domů vrátili rozjaření rodiče z oslavy padesátin jejich kamaráda. Takže pohodové skororáno.

Vstával jsem brzo ráno, jelikož jsem musel do práce na již zmíněnou benzínku. Hygiena, rychlá příprava jídla a šup šup k silnici, kde mě má autem nabrat kolegyně. Tak jako, odsejpalo by to jako po másle, kdyby mě venku nezastavil můj otec v pyžamu, který mi sdělil, že je neděle a že makám až od šesti, namísto od půl šesté. Oops. Víte - člověk by tak strašně chtěl jít do zaměstnání, ale oni mu ho otevřou až o půl hodiny později, než by tam chtěl býti. No co, aspoň jsem doma stihl kafíčko. Bez ranního kafe nefunguju správně a lidi, co mě znají, se mě raději straní, pokud mě nevidí s hrnkem turka.

Na benzínce jsem se opět kopal do prdele nudou a četl všechny možné časáky, které náš sortiment nabízel. Zaujala mě především Moje Psychologie, kde jsem se dozvěděl, že pokud chci mít dítě, tak nesmím hulit trávu. Což se zdá jako velmi užitečná informace pro jedince, který trávu nehulí a ani nedisponuje vagínou. Tak jsem to aspoň fotograficky poslal svojí sestře. Toto sdělení si přebrala s humorem sobě vlastním, jako vždycky.

Abych vás držel v obraze ohledně koťátek - žijou. Maruna se o ně stará a kojí je. Zatím je nikdo nezabil, což se samozřejmě dobře. Mám sto chutí jí je odtrhnout a adoptovat je od ní. Koupil bych pro ně nějaké to papání a staral bych se o ně jako o své biologické děti. Od této myšlenky mě drží jen to, že přes týden jsem v Brně a nemohl bych se o ně starat na plný úvazek. Marie tedy musí zatím koťatům poskytovat veškerou péči a já věřím, že to zvládne na jedničku s hvězdičkou dvakrát podtrženou.

Dnes po práci jsem doma vyluxoval zbytek řízků s bramborama a pak vytuhnul na svém loži jako rozmazlený mopslík. Probudil jsem se tak kolem šesté nebo sedmé a místo toho, abych tvořil zázračné projekty a úkoly do školy, jsem sledoval vtipné scénky ze Saturday Night Live. Kristen Wiig uctívám jako bohyni, společně s Kate McKinnon. Ať žije prokrastinace.

Kolabuju na svou matraci a zdravotně prospěšný polštářek, přeju vám v životě jen to nejlepší a dobrou noc a ať vás blechy doštípou tak, že ráno budete opuchlí a z postele se svalíte na podlahu a nebudete moct vstát. #goodvibes

Sweet dreams
Radek

P.S.: Nevím, co přidat za písničku na konec, tak vám sem dám Röyksopp spolu se Susanne Sundfør. Pokud mě budete chtít roztancovat někde v klubu, podplaťte dýdžeje, aby zahrál tohle. Dík. Čau.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama