Day 18 and Day 19 - Někdo to nerad kuřecí.

19. dubna 2018 v 22:10 | Radek J. Kašpar
Suchý a dráždivý.
I'm not one of those people.

Počasí je více než vysmáté. Vysmívá se mi, jak se potím a triko by se na mně dalo ždímat. A to jsou prosím jenom nízké teploty. Až bude léto, rozteču se do podlahy.

Ve středu dopoledne jsem přijel do Brna a okamžitě zamířil do směnárny, vyměnit si pár těch českých za kupu forintů. 5000 forintů mi jako nouzovka hotovosti stačí, což je asi 435 Kč. Po mytologii jsem se večer odebral za milým, který po řádném fandění Kometě na Zelňáku se mnou šel na match v bowlingu. Byla to remíza. Zbytek večera už pak ušel, ikdyž mám z toho doteď jisté chmurné myšlenky.

Jelikož jsme se ve středu večer opět zrušili, vstávl jsem dnes k poledni. Přítul už se dávno zdržoval ve Vyškově u zubaře a jeho sms zpráva o úspěšnosti zákroku trhání moudráku mi trochu rozjasnila den. Po obědě jsem vyrazil na kolej a pak na ten záhadný Blok expertů. Mám z toho dělat infografiku, tak jsem si prodnešek přibalil do taštičky i tužku a papír. Wow.
Přednášející vypadal jako typický nemastný neslaný plešatý akademik čtyřicátník. Kdby se potetoval do půl hlavy, vypadal by jako Pavel Hejátko a kdyby se potetoval celý, vypadal by jako Vladimír Franz. Jeho styl výkladu byl skeptický a katastrofický a bubákoval a strašil, že nás technologie převálcují a zničí a že naše generace je úplně zblblá. Mé sluníčko v hlavě rázem zhaslo a strhla se průtrž mračen. *sad face* Takto negativně obohacen a přetížen jsem se vrátil na kolej.

No a zde jsem před chvílí doplácal úkol do metodologie. Stalo mě to kus mé bolavé hlavy, příčetnosti a jakýchkoliv dalších sil. Aspoň že jsem si k tomu objednal pizzu a nemlel jsem úplně naprázdno.
Venku před kolejí si v grilu rozdělali oheň a popíjejí víno na schodech. Když jdu ven na cigáro, připadá mi to jako scéna z klipu ke Streets of Philadelphia od Bruce Springsteena, kde se bezďáci hřejou u ohýnku v plechovým barelu. I ta písnička k tomu sedí.

V palici mi rube permoník, takže si beru dva ibáče a zmírám.

Váš Radomír

P.S.: Dát sem Streets of Philadelphia by bylo celkem neoriginální, když jsem to už zmínil výše. Tudíž - jdeme jiným směrem. Celý svět mi poslední dobou zdá jako jedna velká bláznivá párty a já chci zvolnit a vypadnout. Chytit ten první vlak domů a nebýt ve stresu. "Chci běžet po polích, vymalovat kuchyni a někoho milovat, ale copak můžu něco z toho dělat tady?"

Na čem záleží tobě, na tom nezáleží mně.
Na čem záleží mně, na tom nezáleží tobě.
Na čem záleží tobě, na tom nezáleží jim.
Na čem záleží jim - to nic nezmění.

Už moc kecám. Pa. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama