Day 13 - Pátek třináctého nezafunguje, dokud si to neuvědomíte

13. dubna 2018 v 13:24 | Radek J. Kašpar
Jop, to je pravda pravdoucí. Já jsem to zjistil až teď, jak píšu na blog. Takže očekávám samé pohromy a přírodní katastrofy na cestě domů. Možná, že umřu. Tak jo. Poslední článek zde.

Dělám si prču, samozřejmě.

Přebývám u svého milého a z jeho noťasu vám datluju článek, zatímco on připravuje oběd. Školu jsem dnes vypustil. Nic zajímavého se tam beztak neděje. Poslouchám Florence and the machine a jsem šťastný.
Po večerním dešti se pročistil vzduch, tak větráme, jak to jen jde. Sedím na židli, píšu, píšu, nevím co... Koukají na mně stohy účtenek z benzínky, které drahému nosím do účtenkovky. S tolika účtenkami je aspoň trochu šance, že nějakej ten obnos vyhraje a poletíme na dovču na Island.

Ani jsem se nenadál a na stole mi přistála plněná paprika s omáčkou a těstovinama. Bylo to vynikající.
A zase domů. Nevím, co a jak. Teda asi vím, ale že by se mi do toho s extrémní chutí chtěla ponořit, to zas né. Za necelé dva týdny odjíždím se školou do Rakouska a Maďarska. Fíha, letí to. Musím nakoupit kuřivo, naměnit ojra a psychicky se na to připravit.

Nemám dnes co sdělovat, jsem prázdná studnice, vyschlá jak Sahara. Jdu teď překvapivě skočit na bójfrenda, co leží na posteli a čumí do mobilu. Hahahahááááá. Jsem zákeřník.

Anebo ne? Anebo jo? :)

Váš Radovan

P.S.: Milý mi ukazuje nějaké video malých mňaučících mníšků. Je to roztomilé a uklidňující. A samozřejmě vtipné.
Jo a sbalil jsem vám krosnu. Není zač.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama