Day 11 and Day 12 - Lišák s kloboukem

12. dubna 2018 v 15:09 | Radek J. Kašpar
... na mě kouká z hrníčku. A já se na něj usmívám, jen ve spodcích a ponožkách. Je vedro, no.

Nemám žádné přitažlivé a strhující zážitky, tudíž nepíšu tak často. Pochybuju, že chcete slyšet o tom, jak jsem si u online testu z Autorskoprávních aspektů přeseděl nohu. To je jeden z mnoha mých talentů, ale nikdo to moc neocení. Vlastně ani já sám, když se z židle svalím rovnou na podlahu jako po deseti pivech.

Posttest jsem napsal na sto procent! Hlavně proto, že jsem v druhém okně měl normálně otevřené všechny studijní materiály. No já nevím, hlídají si to vůbec? Bylo to nějak podezřele jednoduché...

Včera večer jsme s drahým trochu víc pili a ještě teď mě bolí hlava. Ten můj blázen šel ještě před prací do posilovny. Nevím, kde bere všechnu tu životní sílu, je to asi robot. Ale roztomilej robot. Vzal jsem si dneska jeho tričko, protože v něm vypadám perfektně.
V menze jsem do sebe stěží nasáčkoval aspoň salát coleslaw s rohlíkem, aby žaludek nemlel naprázdno a tělo dostalo nějaký potřebný živiny. Pak už jsem se jen bezvládně nechal odvézt šalinou do svého příbytku. Ležím tu polonahý v bolehlavu a čekám, až se dostaví ten sexy smrťák, tělo samý sval a šlacha, a odnese si mě do světla na konci tunelu. Zatím nic. Asi ještě není čas.

Spolubydla právě přišel, rozložil po stole svačinu z mekáče, nasadil pecky do uší a paří nějakou strategii. Mlaskání, srkání, olizování prstů a takové zvuky, které z něho teď vycházejí, mi nedělají zrovna nejlíp a hlavu mám nafouklou jak Hindenburg. Hlavně kvůli tomu ucpanému nosu. A když vám do toho ještě zaskočí pití, tak se už nevidíte nikde jinde než na smrtelné posteli.

Večer hraje kometa s třincem a mňága na flédě. Ségra chtěla přijet na přednášku o duševních onemocněních do Café Práh, ale všichni jsou doma zaneprázdnění a sama do Brna nepojede. Nevadí no, příště. Já mám plán na večer jasný. Mám rande s postelí. A budeme spolu i spát. Celou noc, bez přestání. Sexy jak dva keksy.

Zanedlouho mi začíná Blok expertů, tentokrát na téma GDPR, což jsou ty podivuhodné směrnice na ochranu osobních údajů. Asi se zaposlouchám. Původně jsem měl v plánu vytuhnout nebo hrát 2048 na mobilu, ale vypadá to jako pro budoucnost důležité téma.

Opět si přesezuju nohy, takže se s vámi rozloučím. Mějte hezký den.

Váš Radmil

UPDATE: Blok expertů byl mega funny. Jinak to říct nemůžu. Přednášela nějaká transka. Kdybych neseděl tak vepředu, hned bych ji fotil. Paní inžinýrka Martina Macek, to jméno mluví za vše. Hlas měla jako vyteplenej chlap, vysoká snad dva metry a tělesné proporce rozhodně neodpovídaly přirozeným ženským tvarům. Ale vtipná byla neskutečně. Řezal jsem se smíchy každou chvíli a se mnou celá posluchárna. Té herdekbabě bych chodil na standupy, kdyby nějaký dělala.

Po bloku jsme šli s kámoškou do Panksy, na palačinku. Boloňská s bryndzou. Lepší jídloporno jsem neměl už dlouhou dobu. No a za chvíli se stavím za přítelem do práce. Nemám do čeho píchnout, tak si udělám výlet a jeho to jistě potěší.

Howgh, domluvil jsem.

P.S.: Dával jsem sem předtím jinou písničku, ale ještě v palačinkárně jsem zahlédl, že Florence and the machine konečně vydali novou písničku, takže křepčím jako křepelčák. Je to nadpozemské! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama